SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
345 000 €
(6 765 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
51 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wonderful apartment on the second line of the beach and promenade in Marbella. Conveniently located, close to all amenities and just steps from the Ol...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home