SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 136 000 €
(16 860 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
186 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα186 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present this exclusive property two steps from the golden sand of one of the best beaches in Marbella East. This large ground floor apartment with ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home