SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 250 000 €
(9 124 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
137 τ.μ.
Avenida Playas del Duque, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury Ground Floor Apartment in Ventura Del Mar with Private Spacious Terrace. This exclusive south-facing ground floor apartment is located in Ventu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Playas del Duque, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home