SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
635 000 €
(9 071 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
70 τ.μ.
Avenida Playas del Duque, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beautiful beachfront apartment with sea and La Concha mountain views, located in a gated community in the heart of Puerto Banús. Just a few steps from...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Playas del Duque, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home