SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
223 500 €
(3 062 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
73 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

If you’re looking for a home with natural light, open views, and an excellent location, this property could be just what you’re looking for. Located o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home