SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
290 000 €
(3 053 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
95 τ.μ.
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment for sale in San Pedro Alcántara, located in the heart of the town center and just a few steps from the iconic Plaza de la Iglesia. If you ar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home