SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
395 000 €
(5 064 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
78 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fantastic apartment with panoramic sea views, located just steps from Marbella’s famous Banana Beach. Bright and welcoming, it offers a private terra...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home