SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
5 095 000 €
(7 936 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
642 τ.μ.
Calle de la Cruz, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα642 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Indulge in the epitome of refined living with these sensational luxury apartments for sale on Marbella's Golden Mile. Impeccably designed and meticulo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de la Cruz, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home