SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
525 000 €
(2 152 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
244 τ.μ.
CALLE CODORNIZ (URB LOS ALTOS DE MARBELLA), Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα244 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

These exclusive Marbella apartments and penthouses form part of a brand new development in Los Monteros. With just 39 units this luxury development of...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE CODORNIZ (URB LOS ALTOS DE MARBELLA), Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home