SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
595 000 €
(5 950 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
100 τ.μ.
Calle Nuestra Señora de Gracia, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious 3-bedroom apartment in the heart of Marbella, just a 3-minute walk from the beach
Spacious and bright apartment for sale in the heart of Marb...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Nuestra Señora de Gracia, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Blue