SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
670 000 €
(4 241 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
158 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα158 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exkluzivní apartmán se 4 ložnicemi v centru Marbelly - Av. Ricardo Soriano.

Objevte tento nádherný apartmán se 4 ložnicemi, který se nachází v jedné ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA