SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
505 000 €
(4 073 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
124 τ.μ.
Avenida Julio Iglesias, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Puerto Banús - Vynikající poloha!
Byt ve středním patře s ranním sluncem, krytou a prosklenou terasou. Má prostorný obývací pokoj s jídelnou, kuchyň a...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA