SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
710 000 €
(4 438 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
160 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartmán ve středním patře, Marbella, Costa del Sol.
4 ložnice, 3 koupelny, zastavěná plocha 160 m², terasa 6 m².

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 129ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA