SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
277 000 €
(3 506 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
79 τ.μ.
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Přízemní apartmán s vlastní terasou - centrum San Pedro de Alcántara
Komfort, kvalita a výjimečná poloha v Edificio Arquillo II

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 140ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA