SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 220 000 €
(18 500 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
120 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartmán ve středním patře, Marbella, Costa del Sol.
2 ložnice + prádelna, 2 koupelny + 1 toaleta pro hosty, zastavěná plocha 120 m², terasa 10 m².

N...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΜετά την ανακατασκευήΤζάκιΘέαΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΕπιπλωμένο

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 141ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA