SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
899 000 €
(7 079 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
127 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nový vývoj: Ceny od 899 000 € do 3 195 000 €. [Ložnice: 2 - 4] [Koupelny: 3 - 5] [Zastavěná plocha: 128 m2 - 290 m2].

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 149ημέρες
Ενημερώθηκε: 41ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA