SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
910 000 €
(7 982 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
114 τ.μ.
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nový vývoj: Ceny od 610 000 € do 1 525 000 €. [Ložnice: 2 - 4] [Koupelny: 2 - 3] [Zastavěná plocha: 97 m2 - 201 m2].
Představujeme vám nový standard ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 158ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA