SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
495 000 €
(4 950 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
100 τ.μ.
Avinguda Port de Maó, Maó

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Wir präsentieren diese attraktive Wohnung in einer ruhigen Straße im Zentrum von Mahón, nur wenige Meter von zwei großen Parkplätzen entfernt. Ein ide...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 268ημέρες
Ενημερώθηκε: 164ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda Port de Maó, Maó
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

John Taylor Menorca