SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
514 000 €
(4 470 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
115 τ.μ.
Calle Mikonos Playa, Manilva

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nádherný apartmán s turistickou licencí a nádherným výhledem na moře. Fantastická nemovitost v oblasti La Duquesa, která se nachází mezi přístavy Soto...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 44ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Mikonos Playa, Manilva

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA