SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
369 200 €
(3 806 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
97 τ.μ.
Calle La Esmeralda, Manilva

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive Residencial in Manilva - Mediterranean Views and Luxury on the Costa del Sol Designer Homes only 500m from the Beach Located in La Duquesa,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Calle La Esmeralda, Manilva
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home