SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
202 000 €
(3 673 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
55 τ.μ.
Calle Mikonos Playa, Manilva

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento okouzlující přízemní apartmán s jednou ložnicí a jednou koupelnou se nachází ve vyhledávané uzavřené komunitě v oblasti Duquesa. Nemovitost je ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 109ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Mikonos Playa, Manilva

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA