SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
171 800 €
(1 930 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
89 τ.μ.
AVENIDA BARCELONA, Malgrat de Mar

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

¿Buscas una inversión inteligente hoy para disfrutarla mañana?

Presentamos este magnífico piso de 4 dormitorios en la codiciada Avinguda Barcelona d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 101ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

AVENIDA BARCELONA, Malgrat de Mar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Les Santes