Λίστα προσφορών
14
14
14
998 000 €
(4 436 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
225 τ.μ.
Paseo Cerrado de Calderón, Málaga
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
225 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Your new home awaits you at Paseo Cerrado de Calderón!
We present this spectacular apartment for sale, located in one of the most desirable areas of ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Νέα κατασκευή
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
484ημέρες
Ενημερώθηκε:
71ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Paseo Cerrado de Calderón, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.