SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
797 000 €
(5 278 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
151 τ.μ.
Avenida Camarón de la Isla, Málaga

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα151 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez La Réserve du Limonar, une résidence haut de gamme nichée dans les collines prestigieuses du quartier El Limonar à Málaga. Cette promotion e...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞύλινο πάτωμαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 488ημέρες
Ενημερώθηκε: 416ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Camarón de la Isla, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immobilier Swiss