SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(1 882 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
93 τ.μ.
Calle Jamaica, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivo piso ideal para inversores ubicado en el barrio de Bailén Miraflores.

Esta propiedad se encuentra situada en una zona comercial dotada d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Jamaica, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Gold