SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 000 000 €
(12 500 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
160 τ.μ.
Calle Casajara, Málaga

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Lucas Fox presents AQ Urban Sky, our most innovative and modern option for new build homes in the heart of Malaga, with spectacular height, lighting a...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΨηλά ταβάνιαΠάτωμαΣυσκευές κουζίναςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Casajara, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Málaga