SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 270 000 €
(10 672 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
119 τ.μ.
Puente de la Esperanza, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα119 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

NOVÁ ÚROVEŇ LUXUSU - MEZI GOLFEM A MOŘEM | SOUL MARBELLA

Tento výjimečný přízemní apartmán je víc než jen nemovitost - je to životní styl v jedné z n...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Puente de la Esperanza, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA