SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
594 000 €
(5 712 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
104 τ.μ.
Calle Granada, Málaga

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Elegantní byt se nachází ve 2. patře moderního projektu Albatros XV v Marbelle (Nueva Andalucía).
Nemovitost byla dokončena ve vysokém standardu, s ve...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Granada, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA