SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
842 000 €
(10 024 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
84 τ.μ.
Calle Eduardo Carvajal, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 4] [Zastavěná plocha: 87,00 m2 - 256,00 m2].

Prestižní rezidenční komplex se nachází v privilegované lokalitě s...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Eduardo Carvajal, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA