SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
470 000 €
(3 219 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
146 τ.μ.
Puente de la Esperanza, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα146 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious 3-bedroom ground floor apartment with large bright rooms. This apartment has three double size bedrooms with fitted wardrobes and access to a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Puente de la Esperanza, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home