SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
5 800 000 €
(19 463 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
298 τ.μ.
Puente de la Esperanza, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα298 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury beach front apartment in Oasis Club, this emblematic beachfront community on the Golden Mile of Marbella. This apartment features 3 bedrooms an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Puente de la Esperanza, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home