SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 700 000 €
(9 341 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
182 τ.μ.
Puente de la Esperanza, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα182 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excellent, fully renovated, three bedroom first floor apartment on Marbella’s Golden Mile, in the sought after frontline beach community Las Cañas Bea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Puente de la Esperanza, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home