SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
229 500 €
(3 531 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
65 τ.μ.
Paseo del Limonar, Málaga

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Introducing this exceptional collection of contemporary Malaga apartments for sale in one of the city’s most exclusive and secure areas and featuring ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo del Limonar, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home