SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 538 000 €
(5 303 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
290 τ.μ.
Calle Molina Lario, Málaga

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα290 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Imagine living in one of Europe’s most cosmopolitan cities. Málaga is one of Europe´s favorite golfing destinations, thanks to its climatic conditions...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Molina Lario, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home