SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
815 000 €
(6 269 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
130 τ.μ.
Plaza de la Marina, Málaga

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Životní styl a mimořádně vysoká kvalita života pro život v maximálním luxusu a pohodlí v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Malagy, kde je 300 sluneč...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευή

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 100ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de la Marina, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA