Λίστα προσφορών
11
11
11
238 000 €
(2 674 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
89 τ.μ.
Calle Conejito de Málaga, Málaga
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
89 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Spacious and bright house with terrace a few minutes from the beach
This magnificent property located on the seventh floor is put up for sale, which ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Επιπλωμένο
Φυσικό φως
Πάτωμα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
131ημέρες
Ενημερώθηκε:
74ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Calle Conejito de Málaga, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.