SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
689 000 €
(6 890 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
100 τ.μ.
Calle Fuengirola, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Váš nový domov čeká v La Reserva del Higuerón!

Objevte tento velkolepý zbrusu nový apartmán ve třetím patře s dechberoucím výhledem na moře, který vá...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 134ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Fuengirola, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA