Λίστα προσφορών
11
11
11
409 750 €
(4 878 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
84 τ.μ.
Plaza de la Marina, Málaga
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
84 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartmán ve středním patře, Historické centrum Málagy, Costa del Sol.
2 ložnice, 1,5 koupelny, zastavěná plocha 84 m².
Poloha: Město.
Stav : Výborný....
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
147ημέρες
Ενημερώθηκε:
31ημέρες