SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
925 000 €
(8 409 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
110 τ.μ.
Puente de la Esperanza, Málaga

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Úžasný mezonet se 3 ložnicemi a soukromým střešním bazénem se nachází v exkluzivní plážové urbanizaci Bahia de la Plata.

Perfektní poloha s přímým př...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΛούτροΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 147ημέρες
Ενημερώθηκε: 111ημέρες

Τοποθεσίες

Puente de la Esperanza, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA