SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
649 000 €
(5 151 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
126 τ.μ.
Puente de la Esperanza, Málaga

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Vítejte v tomto mimořádně prostorném mezonetovém penthousu na pláži, který se nachází ve stále oblíbenějším Carib Playa, "Fairways" v blízkosti Cabopi...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 151ημέρες
Ενημερώθηκε: 77ημέρες

Τοποθεσίες

Puente de la Esperanza, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA