SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
605 000 €
(4 654 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
130 τ.μ.
Calle Mijas, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nový vývoj: Ceny od 520 000 € do 1 799 000 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2 - 4] [Zastavěná plocha: 122 m2 - 289 m2].

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 153ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Mijas, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA