SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
380 000 €
(6 786 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
56 τ.μ.
PLAZA FONSAGRADA, Madrid

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vivienda con terraza junto a La Vaguada luminosidad y ubicación privilegiada

Se vende acogedora vivienda de 56 m² útiles en una de las zonas más c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

PLAZA FONSAGRADA, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España