SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
980 000 €
(8 522 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
115 τ.μ.
Calle de Granada, Madrid

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Das Erste, was beim Betreten auffällt, ist das Licht. Vier große Fenster öffnen das Wohnzimmer zur Straße, und die Madrider Sonne erreicht jeden Winke...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Granada, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Madrid