SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
699 000 €
(8 321 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
84 τ.μ.
Plaza de los Mostenses, Madrid

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

BARNES präsentiert diese gepflegte, außenliegende Wohnung nur wenige Schritte von der Gran Vía entfernt, im vierten Stock gelegen, die die Energie des...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Mostenses, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Madrid