Λίστα προσφορών
54
54
54
3 650 000 €
(16 079 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
227 τ.μ.
Calle de Santa Brígida, Madrid
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
227 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Lucas Fox presents this spectacular 227 m² apartment built in a stately 1926 building in the Justicia neighbourhood of Madrid.
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
E - Αντιοικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
20ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Calle de Santa Brígida, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.