SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
925 000 €
(8 810 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
105 τ.μ.
CALLE SAN ANDRES, Madrid

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Barnes Madrid präsentiert diese exklusive Immobilie in einem eleganten Gebäude aus dem frühen 20. Jahrhundert, komplett renoviert und bezugsfertig, im...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE SAN ANDRES, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Madrid