SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
589 000 €
(13 386 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
44 τ.μ.
Calle de Máiquez, Madrid

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Barnes Spain presents this charming apartment for sale in Goya, located on a 3rd-floor interior unit with an elevator. This is an excellent opportunit...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Máiquez, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Madrid