SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 800 000 €
(12 950 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
139 τ.μ.
Calle de Luchana, Madrid

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Barnes präsentiert eine exklusive, nach außen gerichtete Eckwohnung, ein einzigartiges Objekt, das sich durch seine sieben Balkone zur Straße sowie ei...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Luchana, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Madrid