SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
685 000 €
(8 671 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
79 τ.μ.
Calle del Espíritu Santo, Madrid

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Century 21 presenta un piso ubicado en pleno corazón de Malasaña, este precioso bajo completamente reformado combina diseño, funcionalidad y una ubica...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Μετά την ανακατασκευήΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Calle del Espíritu Santo, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Gallery