SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Σαλόνι
Σαλόνι
8 100 000 €
(16 265 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
498 τ.μ.
Calle de Núñez de Balboa, Madrid

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα498 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Coldwell Banker Unique presents this extraordinary residence located in the prime area of the exclusive Recoletos neighborhood, just steps away from E...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞεχωριστή κουζίναΜετά την ανακατασκευήΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 141ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Núñez de Balboa, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Unique Real Estate